- Megbízás típusa: Eladó
- Ingatlan típusa: Ház
- Település: Fehérvárcsurgó
- Ingatlanazonosító: 9658
- Ingatlan mérete: 145 m²
- Telekméret: 1100 m²
- Állapot: Kitűnő
- Szobák: 6
- Épült: 2018
Részletek
Megvételre kínálunk – az egyik legszebb mesterséges tóra -, a fehérvárcsurgói víztározóra panorámás természetbe illeszkedő, csodás rönkházat, 1100 m2-es telken.
A csend és a nyugalom garantált. Csodás álomház, álomhelyszínen.
A ház üdülőnek van hivatalosan nyilvántartva, zártkerti telken helyezkedik el.
A 2018-ban épült, 145 m2-es házban, a földszinten található a nappali, 3 szoba, konyha, étkező, 2 fürdőszoba, gardrób és háztartási helyiség. A belső lépcsőn megközelíthető emeleti részen pedig egy galériarész-dolgozó, egy szoba és egy tároló kapott helyet.
A földszinti nappaliból pedig a hatalmas, örökpanorámás teraszt lehet megközelíteni. A teraszon épített tűzhely és mosogatóval ellátott konyhapult ad helyet a szabadtéri főzéshez, időtöltéshez.
A ház műszaki állapota újszerű. A külső falak borovi fenyőből készültek 26-32 cm átmérővel.
A belső válaszfalak gipszkarton borítással készültek.
A tetőn piros cserépfedés. A külső és belső nyílászárók fából készültek, egyedi tervezés alapján.
Az aljzat és a födém is szigetelt.
A fűtés a nappaliban elhelyezett épített tömegkályhával és elektromos padlófűtéssel is működik.
A nappaliban nagy teljesítményű klíma került felszerelésre, ami szintén alkalmas fűtésre is a hűtés mellett.
A melegvíz ellátást villanybojler biztosítja. A vízellátás saját fúrt kútról, szűrőrendszeren keresztül történik. A szennyvizet pedig saját biológiai szennyvíztisztító dolgozza fel.
Így egyedül elektromos áram vételezése történik külső szolgáltatótól az üzemeltetés során. Ennek kiváltására akár napelemek is szerelhetők a tetőre, melyek tájolása ideális.
A hangulatos konyha épített részekből, részben pedig egyedileg méretre készült elemekből áll és minden szükséges háztartási géppel felszerelt.
Értelemszerűen itt marad és a következő tulajdonost fogja szolgálni még sokáig.
A hatalmas udvar tartogat még lehetőségeket. Lehet akár kertészkedni, de a gyermekeknek is és a család kedvenceinek is van bőven hely, akik majd kedvükre szaladgálhatnak.
Parkolás az udvaron lehetséges.
A ház tényleg csendes környéken található. Nem véletlen, hogy népszerű azok körében, akik a városi nyüzsgés után békés, intim környezetre vágynak.
65-100 m2-s budapesti lakás beszámítható értékegyeztetéssel
Megtekinthető előre egyeztetett időpontban. További kérdés esetén keressen bizalommal!
Kapcsolat:
***City & Home Ingatlan Iroda***
📍8000 Székesfehérvár, Várkörút 2.
📱+36 70 389 1111
🖥www.chingatlan.hu
📧info@chingatlan.hu
- Közzétéve: 2025.01.10.
- Utoljára frissítve: 2025.01.10.
- Megnézve: 173