Állás ajánlat

A CH INGATLAN Kft, Székesfehérvár leggyorsabban fejlődő ingatlanközvetítő irodája munkatársakat keres ingatlanközvetítői munkakörbe

Amit kínálunk:
 Kiemelkedő kereseti lehetőség
 Változatos munkakör
 Professzionális háttér
 Szakmai és vezetői karrierlehetőség
 Kellemes légkör, jó hangulatú csapat
 Rugalmas időbeosztás

Feladat:
 Használt- és új építésű ingatlanok, telkek, garázsok, ipari ingatlanok közvetítése
 Megbízások megkötése, felvétele, értékelése, bemutatása
 Adatbázis kezelése
 Tárgyalások megszervezése, lebonyolítása,
 Kapcsolattartás ügyfeleinkkel

Elvárások:
 Középfokú végzettség
 Saját gépjármű, telefon, fényképezőgép, laptop
 Jó kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő készség
 Sikerorientáltság
 Pozitív gondolkodás, dinamikus, határozott egyéniség
 Terhelhetőség, kitartás, szorgalom

Előnyt jelent:
 Angol és/vagy német nyelvtudás
 Számítógépes ismeret (Word, Excel, Internet)
 Munkatapasztalat (értékesítés, ügyfélszolgálati területen végzett tevékenység)

Munkavégzés helye:
 Székesfehérvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát és motivációs levelét „Ingatlanközvetítő” jeligével az info@chingatlan.hu e-mail címre

Eladó ingatlanaink:   panel lakás | családi ház | ikerház | sorház | zártkert | tanya | telek | nyaraló | garázs | üzleti ingatlan | panzió | üzlethelyiség | iroda | csarnok | tégla lakás | kastély
    Kereső:   oldal tetejére /   Főoldalra   |   Angol Német Francia